django-helpdesk - en to pl translation catalogue (392 entries)

en: 
    <h2>Add Ticket CC</h2>
    
    <p>To automatically send an email to a user or e-mail address when this ticket is updated, select the user or enter an e-mail address below.</p>
pl: 
    <h2>Dodaj CC zgłoszenia</h2>
    
    <p>Aby automatycznie wysłać wiadomość e-mail do użytkownika lub adresu e-mail gdy to zgłoszenie jest aktualizowane, wybierz użytkownika lub wpisz adres e-mail do poniższego pola.</p>

en: 
    <h2>Delete Query</h2>
    
    <p>Are you sure you want to delete this saved filter (<em>%(query_title)s</em>)? To re-create it, you will need to manually re-filter your ticket listing.</p>
pl: 
    <h2>Usuń kwerendę</h2>
    
    <p>Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć tą zapisaną kwerendę (<em>%(query_title)s</em>)? Aby utworzyć ją ponownie, będziesz musiał ręcznie przefiltrować listę zgłoszeń.</p>

en: 
    <h2>Delete Ticket CC</h2>
    
    <p>Are you sure you wish to delete this email address (<em>%(email_address)s</em>) from the CC list for this ticket? They will stop receiving updates.</p>
pl: 
    <h2>Usuń CC zgłoszenia</h2>
    
    <p>Czy jesteś pewny/a, że chcesz usunąć ten adres (<em>%(email_address)s</em>) z CC dla tego zgłoszenia? Aktualizacje zgłoszenia nie będą wysyłane na ten adres.</p>

en: 
    <h2>Delete Ticket</h2>
    
    <p>Are you sure you want to delete this ticket (<em>%(ticket_title)s</em>)? All traces of the ticket, including followups, attachments, and updates will be irreversably removed.</p>
pl: 
    <h2>Usuń zgłoszenie</h2>
    
    <p>Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć to zgłoszenie (<em>%(ticket_title)s</em>)? Wszystkie informacje o nim, z odpowiedziami, załącznikami i aktualizacjami włącznie, zostaną nieodwracalnie usunięte.</p>

en: 
    <h2>Ignore E-Mail Address</h2>
    
    <p>To ignore an e-mail address and prevent any emails from that address creating tickets automatically, enter the e-mail address below.</p>
    
    <p>You can either enter a whole e-mail address such as <em>email@domain.com</em> or a portion of an e-mail address with a wildcard, such as <em>*@domain.com</em> or <em>user@*</em>.</p>
pl: 
    <h2>Zignoruj adres e-mailh2>
    
    <p>Aby zignorować adres e-mail i wyłączyć funkcję tworzenia nowych zgłoszeń za pomocą listów e-mail nadanym z tego adresu, wpisz adres e-mail poniżej.</p>
    
    <p>Możesz wpisać cały adres e-mail, taki jak <em>email@domain.com</em> lub jego część z gwiazdką, np. <em>*@domain.com</em> lub <em>user@*</em>.</p>

en: 
    <h2>Ignored E-Mail Addresses</h2>
    
    <p>The following e-mail addresses are currently being ignored by the incoming e-mail processor. You can <a href='add/'>add a new e-mail address to the list</a> or delete any of the items below as required.</p>
pl: 
    <h2>Ignorowane adresy e-mail</h2>
    
    <p>Następujące adresy e-mail są obecnie ignorowane. Możesz <a href='add/'>dodać nowy adres</a> do listy lub usunąć dowolny z poniższych adresów.</p>

en: 
    <h2>Logged Out</h2>
    
    <p>Thanks for being here. Hopefully you've helped resolve a few tickets and make the world a better place.</p>
pl: 
    <h2>Wylogowano</h2>
    
    <p>Dzięki za czas spędzony w systemie. Mam nadzieję, że pomogłeś rozwiązać kilka problemów i uczyniłeś świat lepszym miejscem...</p>

en: 
    <h2>System Settings</h2>
    
    <p>The following items can be maintained by you or other superusers:</p>
pl: 
    <h2>Ustawienia systemu</h2>
    
    <p>Następujące ustawienia mogą być zmieniane przez Ciebie lub innych administratorów:</p>

en: 
    <h2>Ticket CC Settings</h2>
    
    <p>The following people will receive an e-mail whenever <em><a href='../'>%(ticket_title)s</a></em> is updated. Some people can also view or edit the ticket via the public ticket views.</p>
    
    <p>You can <a href='add/'>add a new e-mail address to the list</a> or delete any of the items below as required.</p>
pl: 
    <h2>Ustawienia CC zgłoszenia</h2>
    
    <p>Następujące osoby otrzymają e-mail gdy zgłoszenie <em><a href='../'>%(ticket_title)s</a></em> zostanie zaktualizowane. Niektóre z tych osób mogą również oglądać lub edytować to zgłoszenie.</p>
    
    <p>Możesz <a href='add/'>dodać nowy adres e-mail do tej listy</a> lub usunąć dowolny z poniższych elementów.</p>

en: 
    <h2>Un-Ignore E-Mail Address</h2>
    
    <p>Are you sure you wish to stop removing this email address (<em>%(email_address)s</em>) and allow their e-mails to automatically create tickets in your system? You can re-add this e-mail address at any time.</p>
pl: 
    <h2>Usuń ignorowany adres e-mailh2>
    
    <p>Czy jesteś pewny/a, że chcesz przestać ignorować adres e-mail (<em>%(email_address)s</em>) i zezwolić listom e-mail nadanym z tego adresu na automatyczne tworzenie zgłoszeń w Twoim systemie? Możesz później dodać ten adres ponownie w dowolnej chwili.</p>

en: 
    <h2>User Settings</h2>
    
    <p>Use the following options to change the way your helpdesk system works for you. These settings do not impact any other user.</p>
pl: 
    <h2>Ustawienia użytkownika</h2>
    
    <p>Użyj poniższych opcji, aby zmienić sposób, w jaki funkcjonuje Twój system helpdesk. Te ustawienia nie zmieniają funkcjonalności dla żadnego innego użytkownika, prócz Ciebie.</p>

en: 
    <p>You have shared this query, so other users may be using it. If you delete it, they will have to manually create their own query.</p>
pl: 
    <p>Ta kwerenda była widoczna dla innych użytkowników, więc ktoś jeszcze prócz ciebie mógł jej używać. Jeżeli usuniesz ją, inni użytkownicy będą musieli stworzyć ją ponownie ręcznie.</p>

en:  (Reopened)
pl:  (Otwarte ponownie)

en:  (Updated)
pl: (Zaktualizowano)

en:  - On Hold
pl: - Wstrzymaj

en: (Optional)
pl: (Opcjonalne)

en: 1 = Highest Priority, 5 = Low Priority
pl: 1 = najwyższy priorytet, 5 = najniższy

en: 1. Critical
pl: 1. Krytyczn

en: 2. High
pl: 2. Wysoki

en: 3. Normal
pl: 3. Normalny

en: 4. Low
pl: 4. Nisk

en: 5. Very Low
pl: 5. Bardzo nisk

en: <h2>Edit a Ticket</h2>
    
    <p>Unless otherwise stated, all fields are required. Please provide as descriptive a title and description as possible.</p>
    
    <p><strong>Note:</strong> Editing a ticket does <em>not</em> send an e-mail to the ticket owner or submitter. No new details should be entered, this form should only be used to fix incorrect details or clean up the submission.</p>
pl: <h2>Edycja zgłoszenia</h2>
    
    <p>Wszystkie pola są wymagane, chyba, że zaznaczono inaczej. Proszę starannie i szczegółowo opisać tytuł i opis zgłoszenia.</p>
    
    <p><strong>Uwaga:</strong> Edycja zgłoszenia <em>nie</em> powoduje automatycznego wysłania e-mail do właściciela zgłoszenia lub do zgłaszającego. Nie powinieneś w ten sposób dodawać nowych szczegółów do zgłoszenia; ten formularz powinien być raczej używany do korekty literówek lub innych zmian edytorskich.</p>

en: <h2>Submit a Ticket</h2>
    
    <p>Unless otherwise stated, all fields are required. Please provide as descriptive a title and description as possible.</p>
pl: <h2>Utwórz zgłoszenie</h2>
    
    <p>Wszystkie pola są obowiązkowe, chyba, że oznaczono inaczej. Proszę, podaj tak dużo informacji, jak jest to możliwe.</p>

en: <p><strong>Note:</strong> Your keyword search is case sensitive because of your database. This means the search will <strong>not</strong> be accurate. By switching to a different database system you will gain better searching! For more information, read the <a href="http://docs.djangoproject.com/en/dev/ref/databases/#sqlite-string-matching">Django Documentation on string matching in SQLite</a>.
pl: <p><strong>Uwaga:</strong> to wyszukiwanie słów kluczowych rozróżnia wielkie i małe litery z powodu używanej bazy danych. Oznacza to, że wyszukiwanie może <strong>nie</strong> być dokładne. Używając innej bazy danych możesz poprawić wyszukiwanie. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj <a href="http://docs.djangoproject.com/en/dev/ref/databases/#sqlite-string-matching">Django Documentation on string matching in SQLite</a>.

en: <p>Sorry, but there has been an error trying to submit your ticket.</p>
    
    <p>Our system has marked your submission as <strong>spam</strong>, so we are unable to save it. If this is not spam, please press back and re-type your message. Be careful to avoid sounding 'spammy', and if you have heaps of links please try removing them if possible.</p>
    
    <p>We are sorry for any inconvenience, however this check is required to avoid our helpdesk resources being overloaded by spammers.</p>
pl: <p>Przykro mi, ale wystąpił błąd podczas próby dodania Twojego zgłoszenia do systemu.</p>
    
    <p>Nasz system rozpoznał Twoje zgłoszenie jako <strong>spam</strong>, więc nie można go dodać. Jeżeli to nie jest spam, proszę przejdź do poprzedniej strony i spróbuj uzupełnić opis ponownie. Postaraj się unikać słów, które często występują w wiadomościach typu spam i jeżeli Twoja wiadomość zawiera mnóstwo adresów URL, postaraj się umieścić je gdzieś indziej i usunąć z treści zgłoszenia.</p>
    
    <p>Przykro nam za jakiekolwiek niedogodności, jakie to może sprawić, aczkolwiek ta weryfikacja jest konieczna, aby zapewnić nieprzerwane działanie naszego systemu i uniknąć zapełnienia go przez spammerów.</p>

en: <strong>Note:</strong> If the 'Keep' option is not selected, emails sent from that address will be deleted permanently.
pl: <strong>Uwaga:</strong> Jeżeli nie zaznaczono opcji "Zatrzymaj", listy e-mail wysyłane z tego adresu będą trwale usuwane.

en: A summary of all helpdesk activity - including comments, emails, attachments, and more
pl: Podsumowanie aktywności helpdesku - komentarze, e-maile, załączniki i inne.

en: A summary of your open tickets - useful for getting alerted to new tickets opened for you
pl: Podsumowanie Twoich otwartych zgłoszeń - użyteczne, aby dostać informacje o nowych zgłoszeniach otwartych dla Ciebie.

en: Accept
pl: Zaakceptuj

en: Accept and Close
pl: Zaakceptuj i zamknij

en: Accepted resolution and closed ticket
pl: Zaakceptuj rozwiązanie i zamknij zgłoszenie.

en: Add Another File
pl: Dodaj kolejny plik

en: Add Ticket CC
pl: Dodaj CC zgłoszenia

en: All
pl: Wszystkie

en: All Open Tickets
pl: Wszystkie otwarte zgłoszenia

en: All Recent Activity
pl: Cała ostatnia aktywność

en: All fields are required. Please provide as descriptive a title and description as possible.
pl: Wszystkie pola są wymagane. Zastanów się nad adekwatnym tytułem i opisem.

en: All outgoing e-mails for this queue will use this e-mail address. If you use IMAP or POP3, this should be the e-mail address for that mailbox.
pl: Wszystkie wychodzące listy e-mail dla tej kolejki będą używać tego adresu e-mail. Jeżeli korzystasz z protokołu IMAP lub POP3, to ta wartość powinna być adresem e-mail wybranej skrzynki pocztowej.

en: All unassigned tickets - useful for being alerted to new tickets opened by the public via the web or via e-mail
pl: Wszystkie nieprzydzielone zgłoszenia - użyteczne, aby dostać informacje o nowych zgłoszeniach, otwartych przez stronę WWW lub e-mail przez użytkowników

en: Allow E-Mail Submission?
pl: Zezwalaj na zgłoszenia przez e-mail?

en: Allow Public Submission?
pl: Zezwalaj na publiczne dodawanie zgłoszeń?

en: Allows you to restrict the data entered into this field
pl: Pozwala ograniczyć ilość możliwych wartości wpisywanych do tego pola

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Apply Filter
pl: Zastosuj filtr

en: Article
pl: Artykuł

en: As used in the database and behind the scenes. Must be unique and consist of only lowercase letters with no punctuation.
pl: Taka sama, jak w bazie danych. Musi być unikalna i składać się tylko z małych liter bez znaków przestankowych.

en: Assigned To
pl: Przypisany do

en: Assigned to
pl: Przydzielono do

en: Assigned to %(username)s
pl: Przydzielono do %(username)s

en: Assigned to %(username)s in bulk update
pl: Przydzielono do %(username)s za pomocą aktualizacji wielokrotnej

en: Attach File
pl: Dołącz plik

en: Attach File(s) &raquo;
pl: Dołącz plik(i) &raquo;

en: Attach a File
pl: Dołącz plik

en: Attach another File
pl: Załącz kolejny plik

en: Body
pl: Treść

en: Boolean (checkbox yes/no)
pl: Wartość boolowska (tak/nie)

en: Can Update Ticket?
pl: Może zmieniać zgłoszenie?

en: Can View Ticket?
pl: Może obejrzeć zgłoszenie?

en: Can this CC login and update the ticket?
pl: Czy ta osoba może zalogować się i zmieniać zgłoszenie?

en: Can this CC login to view the ticket details?
pl: Czy ta osoba może zalogować się, aby obejrzeć szczegóły zgłoszenia?

en: Case owner
pl: Przypisane do

en: Category
pl: Kategoria

en: Change Further Details &raquo;
pl: Zmień pozostałe szczegóły &raquo;

en: Change Query
pl: Zmień zapytanie

en: Change System Settings
pl: Zmień ustawienia system

en: Change User Settings
pl: Zmień ustawienia użytkownika

en: Changed %(field)s from %(old_value)s to %(new_value)s.
pl: Zmieniono %(field)s z %(old_value)s na %(new_value)s.

en: Character (single line)
pl: Opis (jedna linia)

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Closed in bulk update
pl: Zamknięto w aktualizacji wielokrotnej

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comment / Resolution
pl: Komentarz / Rozwiązanie

en: Comment:
pl: Komentarz:

en: Context available: {{ ticket }} - ticket object (eg {{ ticket.title }}); {{ queue }} - The queue; and {{ user }} - the current user.
pl: Dopuszczalne tagi: {{ ticket }} - obiekt zgłoszenia (np. {{ ticket.title }}); {{ queue }} - kolejka; {{ user }} - zalogowany użytkownik.

en: Copies To
pl: Kopie do

en: Create Ticket
pl: Utwórz zgłoszenie

en: Created
pl: Utworzono

en: Created from e-mail
pl: Utworzone za pomocą listu e-mail

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Data Type
pl: Typ danych

en: Date
pl: Data

en: Date & Time
pl: Data i czas

en: Date Added
pl: Data dodania

en: Date on which escalation should not happen
pl: Data, podczas której eskalacja nie powinna nastąpić

en: Date on which this e-mail address was added
pl: Data dodania tego adresu e-mail

en: Date this ticket was first created
pl: Data utworzenia tego zgłoszenia

en: Date this ticket was most recently changed.
pl: Data ostatniej modyfikacji zgłoszenia

en: Decimal
pl: Liczba naturalna

en: Decimal Places
pl: Miejsca po przecinku

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Ignored E-Mail Address
pl: Usuń ignorowany adres e-mail.

en: Delete Saved Query
pl: Usuń zapisaną kwerendę

en: Delete Ticket
pl: Usuń zgłoszenie

en: Delete Ticket CC
pl: Usuń CC zgłoszenia

en: Description
pl: Opis

en: Description of Issue
pl: Opis zgłoszenia

en: Description of your issue
pl: Opis Twojego zgłoszenia

en: Display the ticket list upon login? Otherwise, the dashboard is shown.
pl: Wyświetlaj listę zgłoszeń po zalogowaniu się? Jeżeli nie, wyświetlony zostanie panel sterowania.

en: Do you want to poll the e-mail box below for new tickets?
pl: Czy chcesz co jakiś czas sprawdzać poniższą skrzynkę pocztową na obecność nowych zgłoszeń?

en: Do you want to save emails from this address in the mailbox? If this is unticked, emails from this address will be deleted.
pl: Czy chcesz zapisywać listy e-mail z tego adresu w skrzynce? Jeżeli odznaczysz to pole, e-maile z tego adresu będą usuwane.

en: Does the user have to enter a value for this field?
pl: Czy użytkownik musi wpisać wartość do tego pola?

en: Don't Delete
pl: Nie usuwaj

en: Duplicate
pl: Duplikat

en: E-Mail Address
pl: Adres e-mail

en: E-Mail Box Type
pl: Typ skrzynki pocztowej

en: E-Mail Check Interval
pl: Jak często sprawdzać e-mail?

en: E-Mail Hostname
pl: Nazwa serwera e-mail

en: E-Mail Ignore list
pl: Lista ignorowanych e-mail

en: E-Mail Password
pl: Hasło e-mail

en: E-Mail Port
pl: Port e-mail

en: E-Mail Received from %(sender_email)s
pl: E-mail otrzymany z adresu %(sender_email)s

en: E-Mail Username
pl: Adres e-mail

en: E-Mail server type for creating tickets automatically from a mailbox - both POP3 and IMAP are supported.
pl: Nowe zgłoszenia przez e-mail - rodzaj skrzynki pocztowej. Obsługiwane protokoły to zarówno POP3 jak IMAP.

en: E-mail me on ticket change?
pl: Powiadomienie e-mail w razie zmiany zgłoszenia?

en: E-mail me when a ticket is changed via the API?
pl: Powiadomienie e-mail w razie zmiany zgłoszenia przez API?

en: E-mail me when assigned a ticket?
pl: Powiadomienie e-mail w razie przypisania zgłoszenia?

en: Edit FollowUp
pl: Edytuj odpowiedź

en: Edit Ticket
pl: Edycja zgłoszenia

en: Edit followup
pl: Edytuj odpowiedź

en: Enter a full e-mail address, or portions with wildcards, eg *@domain.com or postmaster@*.
pl: Wpisz adres e-mail. Możesz użyć gwiazdki, np "*@domain.com" lub "postmaster@*"

en: Enter a keyword, or a ticket number to jump straight to that ticket.
pl: Wpisz słowo kluczowe lub numer zgłoszenia aby przejść do zgłoszenia bezpośrednio

en: Error:
pl: Błąd:

en: Escalation Days
pl: Dni eskalacji

en: Feedback
pl: Komentarz zwrotny

en: Field
pl: Pole

en: Field Name
pl: Nazwa pola

en: File
pl: Plik

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Follow-Ups
pl: Odpowiedzi

en: Follow-up
pl: Odpowiedź

en: For list fields only. Enter one option per line.
pl: Tylko dla pola typu "lista". Wpisz każdą wartość w nowej linii.

en: For non-user followers, enter their e-mail address
pl: Wpisz adresy e-mail osób nie posiadających konta w serwisie, które chcą obserwować to zgłoszenie

en: For tickets which are not held, how often do you wish to increase their priority? Set to 0 for no escalation.
pl: Dla zgłoszeń bez właściciela, jak często chcesz podnosić ich priorytet? Ustaw "0", aby wyłączyć.

en: HTML
pl: Wersja HTML

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Help Text
pl: Tekst pomocy

en: Helpdesk Dashboard
pl: Panel sterowania

en: Helpdesk Login
pl: Logowanie do Helpdesk

en: Helpdesk Summary
pl: Statystyka

en: Helpdesk: Open Tickets for %(username)s
pl: Helpdesk: otwarte zgłoszenia dla użytkownika %(username)s

en: Helpdesk: Open Tickets in queue %(queue)s
pl: Helpdesk: otwarte zgłoszenia w kolejce %(queue)s

en: Helpdesk: Open Tickets in queue %(queue)s for %(username)s
pl: Helpdesk: otwarte zgłoszenia w kolejce %(queue)s dla użytkownika %(username)s

en: Helpdesk: Recent Followups
pl: Helpdesk: ostatnie odpowiedzi

en: Helpdesk: Unassigned Tickets
pl: Helpdesk: zgłoszenia nieprzydzielone

en: Hold
pl: Wstrzymaj

en: How many tickets do you want to see on the Ticket List page?
pl: Ile zgłoszeń chcesz widzieć na stronie "Lista zgłoszeń"?

en: How often do you wish to check this mailbox? (in Minutes)
pl: Jak często sprawdzać skrzynkę e-mail? (w minutach)

en: IMAP Folder
pl: Folder IMAP

en: IP Address
pl: Addres IP

en: If a ticket is altered by the API, do you want to receive an e-mail?
pl: Jeżeli zgłoszenie jest zmieniane przez API, to czy chcesz otrzymywać e-mail w takiej sytuacji?

en: If a ticket is on hold, it will not automatically be escalated.
pl: Jeżeli zgłoszenie ma status "Wstrzymaj", to nie będzie automatycznie eskalowane.

en: If the status was changed, what was it changed to?
pl: Jeżeli status został zmieniony, to na jaki?

en: If this is public, the submitter will be e-mailed your comment or resolution.
pl: Jeżeli ta zmiana ma być upubliczniona, zgłaszający otrzyma wiadomość e-mail z Twoim komentarzem lub rozwiązaniem.

en: If this is ticked, then the public submission form will NOT show this field
pl: Jeżeli zaznaczysz to pole, to formularz zgłoszenia dla niezalogowanych użytkowników NIE będzie wyświetlał tego pola

en: If using IMAP, what folder do you wish to fetch messages from? This allows you to use one IMAP account for multiple queues, by filtering messages on your IMAP server into separate folders. Default: INBOX.
pl: Jeżeli korzystasz z IMAP, to z jakiego folderu chcesz pobrać wiadomości? Dzięki temu ustawieniu możesz używać jednego konta IMAP dla wielu kolejek, korzystając z funkcji filtrowania serwera IMAP. Domyślnie: INBOX.

en: If you are assigned a ticket via the web, do you want to receive an e-mail?
pl: Jeżeli jesteś przypisywany do zgłoszenia za pomocą strony WWW, to czy chcesz otrzymywać e-mail w takiej sytuacji?

en: If you select an owner other than yourself, they'll be e-mailed details of this ticket immediately.
pl: Jeżeli przypiszesz to zgłoszenie do kogoś innego, niż Ty, to osoba owa otrzyma e-mail ze szczegółami dotyczącymi tego zgłoszenia

en: If you share this query, it will be visible by <em>all</em> other logged-in users.
pl: Jeżeli udostępnisz to zapytanie, będzie ono widoczne dla  <em>wszystkich</em> zalogowanych użytkowników.

en: If you're the ticket owner and the ticket is changed via the web by somebody else, do you want to receive an e-mail?
pl: Jeżeli jesteś osobą do której przypisano to zgłoszenie, a zgłoszenie zostaje zaktualizowane przez przez kogoś innego przy pomocy strony WWW, to czy chcesz otrzymać e-mail w takiej sytuacji?

en: Ignore
pl: Zignoruj

en: Ignore E-Mail Address
pl: Zignoruj adres e-mail

en: Ignored E-Mail Addresses
pl: Ignorowane adresy e-mail

en: In HTML e-mails, this will be the heading at the top of the email - the same context is available as in plain_text, below.
pl: W e-mailach HTML, nagłówek będzie widoczny na początku e-maila. Możesz zastosować podobne tagi, jak w wersji tekstowej - patrz niżej.

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Invalid ticket ID or e-mail address. Please try again.
pl: Nieprawidłowe ID zgłoszenia lub nieprawidłowy adres e-mail. Spróbuj ponownie.

en: Is this update public?
pl: Czy ta zmiana ma być upubliczniona?

en: Keep
pl: Zatrzymaj

en: Keep Ignoring It
pl: Ignoruj dalej

en: Keep in mailbox?
pl: Zachować w skrzynce pocztowej?

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Knowledgebase
pl: Baza Wiedzy

en: Knowledgebase Categories
pl: Kategorie Bazy Wiedzy

en: Knowledgebase Category: %(kbcat)s
pl: Kategoria Bazy Wiedzy: %(kbcat)s

en: Knowledgebase: %(item)s
pl: Baza Wiedzy: %(item)s

en: Label
pl: Etykieta

en: Last Update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Latest Activity
pl: Ostatnia aktywność

en: Leave blank for this e-mail to be ignored on all queues, or select those queues you wish to ignore this e-mail for.
pl: Pozostaw puste, aby zignorować ten e-mail dla wszystkich kolejek lub wybierz kolejki, dla których chcesz zignorować ten e-mail.

en: Leave blank for this exclusion to be applied to all queues, or select those queues you wish to exclude with this entry.
pl: Pozostaw puste, aby to wykluczenie dotyczyło wszystkich kolejek, lub wybierz te kolejki, które chcesz wykluczyć. XXXCHECKTHISXXX

en: Leave blank to allow this reply to be used for all queues, or select those queues you wish to limit this reply to.
pl: Pozostaw puste aby pozwolić, by ta odpowiedź była używana dla wszystkich kolejek, lub wybierz te kolejki, do których chcesz jej użycie ograniczyć.

en: List
pl: Lista

en: List Values
pl: Wartości listy

en: Locale
pl: Język

en: Locale of this queue. All correspondence in this queue will be in this language.
pl: Język dla tej kolejki. Cała korespondencja będzie odbywać się w tym języku.

en: Log In
pl: Zaloguj się

en: Logged Out
pl: Wylogowano

en: Logout
pl: Wyloguj

en: MIME Type
pl: Typ MIME

en: Maintain E-Mail Templates
pl: Zarządzaj szablonami e-mail

en: Maintain Knowledgebase Categories
pl: Zarządzaj kategoriami Bazy Wiedzy

en: Maintain Knowledgebase Items
pl: Zarządzaj artykułami Bazy Wiedzy

en: Maintain Pre-Set Replies
pl: Zarządzaj gotowymi odpowiedziami

en: Maintain Queues
pl: Zarządzaj kolejkami

en: Maintain Users
pl: Zarządzaj użytkownikami

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Maximum Length (characters)
pl: Maksymalna długość (w znakach)

en: Modified
pl: Zmodyfikowano

en: My Open Tickets
pl: Moje otwarte zgłoszenia

en: Name
pl: Nazwa

en: New Status
pl: Nowy status

en: New Ticket
pl: Nowe zgłoszenie

en: New Ticket CC Address
pl: Adres w polu "Kopia do" dla nowych zgłoszeń

en: New Value
pl: Nowa wartość

en: Next
pl: Następna

en: No Tickets Match Your Selection
pl: Żadne zgłoszenia nie pasują do wybranych przez Ciebie kryteriów

en: No plain-text email body available. Please see attachment email_html_body.html.
pl: Brak treści listu w wersji tekstowej. Proszę obejrzeć załącznik email_html_body.html

en: No, Don't Delete It
pl: Nie, nie usuwaj

en: Number of tickets to show per page
pl: Ilość zgłoszeń wyświetlanych na stronie

en: Number of votes for this item which were POSITIVE.
pl: Ilość głosów na tą odpowiedź, które były pozytywne.

en: Old Value
pl: Poprzednia wartość

en: On Hold
pl: Wstrzymaj

en: Only used for decimal fields
pl: Tylko dla pola "liczba naturalna"

en: Only used to assist users with selecting a reply - not shown to the user.
pl: Wartość używana jest tylko podczas wyboru odpowiedzi - nie jest widoczna dla użytkownika końcowego.

en: Open
pl: Otwarte

en: Open Tickets
pl: Otwarte zgłoszenia

en: Open and Reopened Tickets for %(username)s
pl: Otwarte i ponownie otwarte zgłoszenia dla użytkownika %(username)s

en: Open and Reopened Tickets in queue %(queue)s
pl: Otwarte i ponownie otwarte zgłoszenia w kolejce %(queue)s

en: Open and Reopened Tickets in queue %(queue)s for %(username)s
pl: Otwarte i ponownie otwarte zgłoszenia w kolejce %(queue)s dla użytkownika %(username)s

en: Overall Rating: %(score)s
pl: Ocena sumaryczna: %(score)s

en: Owner
pl: Właściciel

en: Owner(s)
pl: Właściciel(e)

en: Page %(ticket_num)s of %(num_pages)s.
pl: Strona %(ticket_num)s z %(num_pages)s.

en: Password
pl: Hasło

en: Password for the above username
pl: Hasło dla powyższego użytkownika do powyższej skrzynki pocztowej

en: Per-Queue Feeds
pl: Kanały dla kolejek

en: Pickled query object. Be wary changing this.
pl: Obiekt zapytania, przepuszczony przez Pickle. Zmieniaj ostrożnie.

en: Plain Text
pl: Wersja tekstowa

en: Please be as descriptive as possible, including any details we may need to address your query.
pl: Opisz zgłoszenie tak dokładnie, jak to możliwe, ze wszystkimi technicznym szczegółami których możemy potrzebować, aby odnieść się do Twojego zgłoszenia

en: Please select a priority carefully.
pl: Prosimy o rozsądny wybór

en: Please select a priority carefully. If unsure, leave it as '3'.
pl: Wybierz priorytet rozsądnie. Jeżeli nie wiesz, co wpisać, pozostaw '3'.

en: Port number to use for accessing e-mail. Default for POP3 is "110", and for IMAP is "143". This may differ on some servers. Leave it blank to use the defaults.
pl: Numer portu używanego do uzyskania dostępu do skrzynki e-mail. Dla POP3 to zazwyczaj "110", a dla IMAP to zazwyczaj "143". Ta wartość może być różna na różnych serwerach. Pozostaw pole puste, aby użyć wartości domyślnej.

en: Positive Votes
pl: Głosy pozytywne

en: Powered by <a href='http://github.com/rossp/django-helpdesk'>django-helpdesk</a>.
pl: Sercem systemu jest oprogramowanie <a href='http://github.com/rossp/django-helpdesk'>django-helpdesk</a>.

en: Powered by <a href='https://github.com/rossp/django-helpdesk'>django-helpdesk</a>.
pl: Sercem systemu jest <a href='https://github.com/rossp/django-helpdesk'>django-helpdesk</a>.

en: Powered by django-helpdesk
pl: Sercem systemu jest django-helpdesk

en: Previous
pl: Poprzednia

en: Priority
pl: Priorytet

en: Private
pl: Prywatne

en: Public
pl: Publiczne

en: Public tickets are viewable by the submitter and all staff, but non-public tickets can only be seen by staff.
pl: Publiczne zgłoszenia mogą być oglądane przez zgłaszającego oraz zespół, ale nie-publiczne zgłoszenia mogą być tylko oglądane przez zespół.

en: Query
pl: Zapytanie

en: Query Name
pl: Nazwa zapytania

en: Question
pl: Pytanie

en: Queue
pl: Kolejka

en: Queue(s)
pl: Kolejka(i)

en: Queue: %(queue)s
pl: Kolejka: %(queue)s

en: Queue: %(queue_name)s
pl: Kolejka: %(queue_name)s

en: Queues
pl: Kolejki

en: RSS Feeds
pl: Kanały RSS

en: RSS Icon
pl: Ikona RSS

en: Reassign ticket:
pl: Przydziel ponownie

en: Recent FollowUps, such as e-mail replies, comments, attachments and resolutions
pl: Ostatnie odpowiedzi, takie jak e-maile, komentarze, załączniki i rozwiązania

en: Recommendations: %(recommendations)s
pl: Rekomendacje: %(recommendations)s

en: Reopened
pl: Ponownie otwarte

en: Reports &amp; Statistics
pl: Raporty &amp; statystyki

en: Required?
pl: Wymagane?

en: Resolution
pl: Rozwiązanie

en: Resolved
pl: Rozwiązane

en: Respond to this ticket
pl: Odpowiedz na to zgłoszenie

en: Return to <em>%(ticket_title)s</em>
pl: Powróć do <em>%(ticket_title)s</em>

en: Run Query
pl: Uruchom zapytanie

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Emails in Mailbox?
pl: Zapisywać e-maile?

en: Save Options
pl: Zapisz opcje

en: Save Query
pl: Zapisz zapytanie

en: Save Ticket CC
pl: Zapisz CC zgłoszenia

en: Search Query
pl: Kwerenda wyszukująca

en: Search...
pl: Wyszukiwanie...

en: Selecting a pre-set reply will over-write your comment below. You can then modify the pre-set reply to your liking before saving this update.
pl: Wybranie przygotowanej wcześniej odpowiedzi nadpisze Twój komentarz w poniższym polu. Możesz później zmodyfikować przygotowaną wcześniej odpowiedź wedle Twojego zapotrzebowania przed zapisaniem tej aktualizacji.

en: Settings Dictionary
pl: Ustawienia - słownik

en: Shared With Other Users?
pl: Udostępnić innym użytkownikom?

en: Shared?
pl: Udostępnij?

en: Should other users see this query?
pl: Czy inni użytkownicy powinni widzieć tą kwerendę?

en: Should this queue be listed on the public submission form?
pl: Czy ta kolejka powinna wyświetlać się użytkownikom niezalogowanym?

en: Show Ticket List on Login?
pl: Pokazuj listę zgłoszeń po zalogowaniu się?

en: Shown to the user when editing the ticket
pl: Wyświetlany użytkownikowi edytującemu to zgłsozenie

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size of this file in bytes
pl: Rozmiar tego pliku w bajtach

en: Sorry, you need to login to do that.
pl: Przykro mi, ale musisz być zalogowanym użytkownikiem, aby to zrobić.

en: Sorting
pl: Sortowanie

en: Staff Only?
pl: Tylko dla pracowników?

en: Stats
pl: Statystyki

en: Status
pl: Stan

en: Status(es)
pl: Status(y)

en: Stop Ignoring It
pl: Przestań ignorować

en: Subject
pl: Temat

en: Submit A Ticket
pl: Wyślij zgłoszenie

en: Submit Ticket
pl: Wyślij zgłoszenie

en: Submit a Ticket
pl: Dodaj zgłoszenie

en: Submitted On
pl: Zgłoszono

en: Submitter E-Mail
pl: Adres e-mail zgłaszającego

en: Submitter E-Mail Address
pl: Adres e-mail zgłaszającego

en: Submitter accepted resolution and closed ticket
pl: Zgłaszający przyjął rozwiązanie i zamknął to zgłoszenie.

en: Summary of the problem
pl: Krótki opis problemu

en: Summary of your query
pl: Krótki opis Twojego zapytania

en: System Settings
pl: Ustawienia system

en: Tag(s)
pl: Tag(i)

en: Tags
pl: Tagi

en: Take
pl: Zajmę się tym zgłoszeniem

en: Template Name
pl: Nazwa szablonu

en: Text (multi-line)
pl: Tekst (wiele linii)

en: The content of the customers query.
pl: Treść zgłoszenia od Klienta

en: The context available to you includes {{ ticket }}, {{ queue }}, and depending on the time of the call: {{ resolution }} or {{ comment }}.
pl: Dopuszczalne tagi: {{ ticket }} - zgłoszenie, {{ queue }} - kolejka; w zależności od chwili wywołania mogą być dostępne: {{ comment }} - komentarz lub {{ resolution }} - rozwiązanie.

en: The date on which this question was most recently changed.
pl: Data ostatniej aktualizacji tego pytania.

en: The date this ticket was last escalated - updated automatically by management/commands/escalate_tickets.py.
pl: Data, gdy utworzono to zgłoszenie - aktualizowana automatycznie za pomocą management/commands/escalate_tickets.py.

en: The display label for this field
pl: Etykieta tego pola

en: The following RSS feeds are available for you to monitor using your preferred RSS software. With the exception of the 'Latest Activity' feed, all feeds provide information only on Open and Reopened cases. This ensures your RSS reader isn't full of information about closed or historical tasks.
pl: Następujące kanały RSS są dostępne. Możesz odczytywać je w swoim czytniku RSS. Za wyjątkiem "Ostatniej aktywności", kanały dostarczają informacje dotyczące jedynie otwartych i ponownie otwartych zgłoszeń. Dzięki temu Twój czytnik RSS nie będzie zawierał informacji o zamkniętych i historycznych zgłoszeniach.

en: The resolution provided to the customer by our staff.
pl: Rozwiązanie dostarczone Klientowi

en: The results of voting by other readers of this article are below:
pl: Wyniki głosowania innych użytkowników są wyświetlone poniżej:

en: The same context is available here as in plain_text, above.
pl: Możesz zastosować podobne tagi, jak w wersji tekstowej - patrz wyżej.

en: The submitter will receive an email for all public follow-ups left for this task.
pl: Zgłaszający otrzyma e-mail z powiadomieniem dla każdej nie-tajnej zmiany do tego zgłoszenia.

en: There are no unassigned tickets.
pl: Nie ma nieprzypisanych zgłoszeń.

en: These RSS feeds allow you to view a summary of either your own tickets, or all tickets, for each of the queues in your helpdesk. For example, if you manage the staff who utilise a particular queue, this may be used to view new tickets coming into that queue.
pl: Te kanały RSS pozwalają przeglądać podsumowania Twoich własnych zgłoszeń lub wszystkich zgłoszeń dla każdej kolejki w Twoim helpdesku. Przykładowo, jeżeli odpowiadasz za pracę zespołu, który korzysta z konkretnej kolejki, ta funkcja może być użyta aby monitorować nowe zgłoszenia w tej kolejce.

en: This article was <strong>not</strong> useful to me
pl: Ten artykuł <strong>nie był</strong> dla mnie pomocny

en: This article was useful to me
pl: Ten artykuł był dla mnie pomocny

en: This e-mail address will receive copies of all public updates to this ticket.
pl: Na ten adres e-mail wysyłane będą informacje o zmianach stanu tego zgłoszenia.

en: This is a base64-encoded representation of a pickled Python dictionary. Do not change this field via the admin.
pl: To jest słownik języka Python, przepuszczony przez Pickle oraz kodowanie base64. Nie zmieniaj tego pola za pomocą panelu administracyjnego.

en: This name appears in the drop-down list of saved queries. If you share your query, other users will see this name, so choose something clear and descriptive!
pl: Ta nazwa pojawi się w rozwijanej liście zapisanych zapytań. Jeżeli udostępniasz swoje zapytanie, inni użytkownicy również zobaczą tą nazwę, więc sugeruję, abyś wpisał/a tutaj określenie nie budzące wątpliwości i opisowe.

en: This slug is used when building ticket ID's. Once set, try not to change it or e-mailing may get messy.
pl: Slug to krótka etykieta, używana podczas tworzenia identyfikatora zgłoszenia. Postaraj się jej nie zmieniać, gdyż mogą wystąpić problemy z wysyłanymi e-mailami.

en: This will be prefixed with "[ticket.ticket] ticket.title". We recommend something simple such as "(Updated") or "(Closed)" - the same context is available as in plain_text, below.
pl: Wartość w tym polu będzie poprzedzona "[ticket.ticket] ticket.title" - ID oraz tytułem zgłoszenia. Proponujemy coś prostego, jak np "(Zaktualizowano)" lub "(Zamknięto)". Możesz zastosować podobne tagi, jak w wersji tekstowej - patrz niżej.

en: Ticket
pl: Zgłoszenie

en: Ticket CC List
pl: Lista CC zgłoszenia

en: Ticket CC Settings
pl: Ustawienia CC zgłoszenia

en: Ticket Listing
pl: Lista zgłoszeń

en: Ticket Opened
pl: Zgłoszenie otwarto

en: Ticket Opened & Assigned to %(name)s
pl: Zgłoszenie otwarto i przypisano do %(name)s

en: Ticket Opened Via Web
pl: Zgłoszenie otwarto przez stronę WWW

en: Ticket Re-Opened by E-Mail Received from %(sender_email)s
pl: Zgłoszenie ponownie otwarte z powodu wiadomości e-mail otrzymanej z adresu %(sender_email)s

en: Ticket escalated after %s days
pl: Eskalacja zgłoszenia po %s dniach

en: Ticket placed on hold
pl: Zgłoszenia wstrzymane

en: Ticket taken off hold
pl: Zgłoszenia zdjęte z listy wstrzymanych

en: Tickets
pl: Zgłoszenia

en: Time
pl: Czas

en: Title
pl: Tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To log in and begin responding to cases, simply enter your username and password below.
pl: Aby zalogować się, wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło.

en: Total number of votes cast for this item
pl: Całkowita ilość głosów na tą odopowiedź

en: Unable To Open Ticket
pl: Nie można dodać zgłoszenia

en: Unassign
pl: Nie przydzielaj

en: Unassigned
pl: Nieprzydzielone

en: Unassigned Open and Reopened tickets
pl: Nieprzydzielone otwarte i ponownie otwarte zgłoszenia

en: Unassigned Tickets
pl: Zgłoszenia nieprzydzielone

en: Unassigned in bulk update
pl: Nie przydzielono za pomocą aktualizacji wielokrotnej

en: Unhold
pl: Nie wstrzymuj

en: Unknown Sender
pl: Nadawca nieznany

en: Unrated
pl: Bez oceny

en: Update This Ticket
pl: Zaktualizuj to zgłoszenie

en: Update?
pl: Aktualizacja?

en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: Updated Ticket CC Address
pl: Adres w polu "Kopia do" dla aktualizowanych zgłoszeń

en: Urgency
pl: Pilność

en: Use SSL for E-Mail?
pl: Szyfrowanie e-mail za pomocą SSL?

en: Use Saved Query
pl: Użyj zapisanego zapytania.

en: Use a Pre-set Reply
pl: Użyj gotowej odpowiedzi

en: Use my e-mail address when submitting tickets?
pl: Użyj własnego adresu e-mail dla nowych zgłoszeń?

en: User
pl: Użytkownik

en: User Settings
pl: Ustawienia użytkownika

en: User who wishes to receive updates for this ticket.
pl: Użytkownicy, którzy chcą otrzymywać e-maile aktualizacyjne dla tego zgłoszenia.

en: User-provided name for this query
pl: Nazwa tej kwerendy, określona przez użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username for accessing this mailbox.
pl: Użytkownik z dostępem do tej skrzynki pocztowej

en: View <a href='%(category_url)s'>other <em>%(category_title)s</em> articles</a>, or continue <a href='../'>viewing other knowledgebase articles</a>.
pl: Wyświetl <a href='%(category_url)s'>inne artykuły w kategorii <em>%(category_title)s</em></a>, lub <a href='../'>przejdź dalej</a>.

en: View Ticket
pl: Podgląd zgłoszenia

en: View Ticket Details
pl: Pokaż szczegóły zgłoszenia

en: View a Ticket
pl: Wyświetl zgłoszenie

en: View?
pl: Podgląd?

en: Votes
pl: Głosy

en: Votes: %(votes)s
pl: Głosy: %(votes)s

en: We give our users an opportunity to vote for items that they believe have helped them out, in order for us to better serve future customers. We would appreciate your feedback on this article. Did you find it useful?
pl: Umożliwiamy użytkownikom głosowanie na artykuły, które ich zdaniem są najbardziej pomocne, aby w przyszłości inni użytkownicy mogli z nich skorzystać. Czy Tobie pomógł ten artykuł?

en: We have listed a number of knowledgebase articles for your perusal in the following categories. Please check to see if any of these articles address your problem prior to opening a support ticket.
pl: Sugerujemy skorzystanie z Bazy Wiedzy przed utworzeniem zgłoszenia. Być może któryś z poniższych artykułów zawiera rozwiązanie Twojego problemu.

en: We will e-mail you when your ticket is updated.
pl: Gdy Twoje zgłoszenie zostanie zaktualizowane, otrzymasz informację przez e-mail

en: Welcome to your Helpdesk Dashboard! From here you can quickly see your own tickets, and those tickets that have no owner. Why not pick up an orphan ticket and sort it out for a customer?
pl: Witaj w panelu kontronlym Helpdesk! Z tego miejsca możesz szybko zobaczyć swoje własne zgłoszenia oraz zgłoszenia nieprzydzielone do nikogo. Czy masz coś przeciwko temu, żeby wybrać zgłoszenie i rozwiązać je, pomagając w ten sposób Twojemu klientowi?

en: When you submit a ticket, do you want to automatically use your e-mail address as the submitter address? You can type a different e-mail address when entering the ticket if needed, this option only changes the default.
pl: Czy system ma użyć Twojego adresu e-mail w momencie tworzenia nowego zgłoszenia? Możesz za każdym razem wpisać inny adres e-mail; ta opcja zmienia jedynie wartość domyślną.

en: Whether to use SSL for IMAP or POP3 - the default ports when using SSL are 993 for IMAP and 995 for POP3.
pl: Czy używać SSL do IMAP lub POP3? Domyślny numer portu gdy używasz SSL to "993" dla IMAP oraz "995" dla POP3.

en: Words, separated by spaces, or phrases separated by commas. These should communicate significant characteristics of this ticket
pl: Słowa oddzielone spacjami lub frazy oddzielone przecinkami. Powinny oddawać najważniejsze cechy tego zgłoszenia

en: Yes - Delete It
pl: Tak, usuń

en: Yes, Delete
pl: Tak, usuń

en: Yes, share this query with other users.
pl: Tak, udostępnij to zapytanie dla innych użytkowników

en: You are viewing all items in the %(kbcat)s category.
pl: Przeglądasz wszystkie wpisy z kategorii %(kbcat)s.

en: You can attach a file such as a document or screenshot to this ticket.
pl: Możesz dołączyć plik taki jak dokument lub zrzut ekranu do tego zgłoszenia.

en: You can insert ticket and queue details in your message. For more information, see the <a href='../../help/context/'>context help page</a>.
pl: Możesz dodać szczegóły zgłoszenia oraz kolejki do Twojej wiadomości. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź <a href='../../help/context/'>stronę pomocy</a>.

en: You have no tickets assigned to you.
pl: Nie masz przypisanych żadnych zgłoszeń

en: Your E-Mail Address
pl: Twój adres e-mail

en: Your E-mail Address
pl: Twój adres e-mail

en: Your Tickets
pl: Twoje zgłoszenia

en: Your e-mail server address - either the domain name or IP address. May be "localhost".
pl: Adres Twojego serwera e-mail: nazwa lub adres IP, a nawet "localhost"

en: Your username and password didn't match. Please try again.
pl: Twoja nazwa użytkownika i hasło nie zgadzają się. Spróbuj jeszcze raz.

en: changed from "%(old_value)s" to "%(new_value)s"
pl: zmieniono z "%(old_value)s" na "%(new_value)s"

en: removed
pl: usunięto

en: set to %s
pl: ustawiono na %s
